Walentynkowe prezenty na ostatnią chwilę

W te Walentynki proponujemy słodkości, które z roku na rok cieszą się coraz większym uznaniem z Waszej strony.

Nasze doniczki są pełne małych, uroczych różyczek z karmelu, które będą idealnym dodatkiem do prezentu, który przygotowaliście dla swojej Połówki. Wykonaliśmy je z wyjątkową dbałością o szczegóły i tak, by oddać wdzięk prawdziwej róży na jej lizakowym odpowiedniku.

Jeśli jednak są one niewystarczająco duże, oferujemy także większe róże w pełni nadające się do jedzenia. Na szczęście nie więdną, są okazałe, cięższe, ale wciąż niezwykle delikatne i eleganckie.

róże partner połówka prezent walentynki
róże karmelowe prezent upominek podarunek

Klasycznym, symbolicznym podarunkiem odpowiednim do wyrażenia swoich uczuć będą też nasze lizaki serduszka, zarówno mniejsze, jak i te większe, na których – jak zawsze – zmieścić można słodką, ręcznie wykonaną dedykację. Piękne, czerwone i o smaku truskawkowym.

Ponadto możecie także nabyć u nas sezonowy mix cukierków nawiązujący bezpośrednio do tematyki Walentynek. W cukierkach znajdują się obrazki z napisem ‘KOCHAM CIĘ’, serduszko i różyczka. 100 gramów słodkości zapakowanych w trójkątny, celofanowy rożek zawiązany kokardką.

karmel słodki prezent upominek walentynki

Na koniec przygotowaliśmy też słodką gromadkę lizakowych misiów, które w łapkach trzymają kwiatek, serduszko lub cukierek. Wszystkie są wieloowocowe, bez względu na kolor w jakim zostały one wykonane.

Tym samym na pewno znajdziecie w naszej ofercie coś ciekawego i odpowiedniego do podarowania swojej Połówce lub potencjalnemu obiektowi westchnień. 🙂 Do zobaczenia w sklepie!