UPIORNE LIZAKI NA HALLOWEEN

Dostępne w sprzedaży są między innymi lizaki w kształcie gałek ocznych, całkiem spore, wpatrujące się i pomalowane barwnikiem spożywczym imitującym krew! Brrr… Wybierz kolor tęczówki, który najbardziej Ci odpowiada i popatrz komuś prosto w… oczy. 😉 

Są one nieco większe od ludzkiego oka, ważące około 45g, bardzo smaczne i sympatyczne, bardzo podobały się Wam rok temu, podobno najbardziej podczas Halloween’owych imprez i eventów oraz jako szkolny podarunek dla nieco większych dzieci.

Osoby zaznajomione z twórczością Tima Burtona zapewne rozpoznały już na zdjęciu poniżej lizaka z twarzą Jacka Szkieletora (ang. Jack Skellington). Jest to większy, okrągły lizak udekorowany czarnym karmelem, a całość wykonana jest z karmelu o wieloowocowym smaku. Na pewno znajdzie swoich fanów!

róże partner połówka prezent walentynki
róże karmelowe prezent upominek podarunek

Standardowo oferujemy także lizaki w kształcie palców Zombie – podłużne i smukłe, wieloowocowe, poszarpane i zakrwawione. Lizak tylko dla osób, które nie brzydzą się… cóż, nieco mniej apetycznych widoków! 🙂 

Od trzech lat już mamy również w sprzedaży nasze lizaki Duszki. Są one o wieloowocowym smaku, ważą około 65g. Ich twarze zastygły w przerażonym wyrazie.  

Na koniec przedstawiamy jeszcze nasze lizaki w kształcie ‘nadgniłej’ głowy zombie. Jak widzicie, wszystkie te lizaki idealnie nadadzą się dla fanów święta Halloween, tematyki horrorów, gore i fantasy. Mogą być idealnym, słodkim dodatkiem i gadżetem na imprezę Halloweenową i będą świetnie pasowały do Waszych kreatywnych, upiornych strojów.

Oczywiście nigdy nie zamykamy się na Wasze propozycje, pomysły i zapytania – jeśli chcecie, byśmy wykonali dla Was coś unikalnego, specjalnego i nawet wymyślonego przez Was, skontaktujcie się z nami jeszcze przed Halloween! Musimy mieć czas na realizację Waszych zamówień.

Każdy z Was na pewno znajdzie tutaj coś dla siebie… i może dla kogoś innego. 🙂 Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami i do sklepu.  
HAPPY HALLOWEEN!

róże partner połówka prezent walentynki
róże karmelowe prezent upominek podarunek