Święta coraz bliżej!

Do Świąt już nieco ponad miesiąc, a my oferujemy nasze ręcznie wykonane słodycze tematyczne. Spodobają się każdemu dziecku oraz ozdobią wiele stołów w Wigilię.
Proponujemy tradycyjnie lizakowe Bałwanki, Mikołajki, laseczki świąteczne, ale także urocze śnieżynki, gdzie każda wygląda nieco inaczej. Dobrymi do poczęstunku będą także cukierki Mix Świąteczny. W każdym cukiereczku zamknęliśmy maleńki obrazek, który nawiązuje do Świąt.

Lizak Mikołaj 100g
Lizak Bałwanek 100g

Standardowo oferujemy nasze umiejętności i usługi w przypadkach, gdy to Wy będziecie chcieli stworzyć naszymi dłońmi coś zupełnie unikalnego, niepowtarzalnego, czego pozornie nie mamy w asortymencie. Przecież chodzi tu także o kreatywność, obdarowane osoby lubią wiedzieć, że prezent został wykonany specjalnie dla nich oraz pod ich zainteresowania i upodobania.

 

Cukierki Mix Świąteczny 100g

Słodycze na Święta będą dobrym dodatkiem do Waszych głównych prezentów dla rodziny i znajomych. Świetnie nadadzą się także jako słodki upominek do paczek prezentowych dla dzieci w przedszkolach i szkołach. Pamiętajmy także o Mikołajkach 6 grudnia! Ofertę z produktami do wyboru zobaczycie TUTAJ

 

Proces wyrobu naszych słodyczy standardowo możecie śledzić na TikToku, gdzie zastaniecie nas pracujących podczas naszych Live’ów. 

Nie zapominajcie, że warto skontaktować się z nami w każdej sprawie, gdyż czasu coraz mniej, a my musimy mieć pewną ilość czasu na realizację Waszych zamówień! 

Jeszcze jedno! Dotrwaliście do końca tekstu, zatem łapcie kupon rabatowy 10% na zakupy do 6 grudnia! 🙂 Znajdziecie go poniżej:

MIKOŁAJKI2022