Słodkie prezenty na Dzień Dziecka

Na święto Waszych Pociech, zarówno tych najmłodszych, jak i tych starszych, proponujemy cały wachlarz ciekawych możliwości. Zobaczcie jakie słodkie prezenty na Dzień Dziecka czekają w naszej pracowni na Waszych podopiecznych.

Dla szkół i przedszkoli oferujemy Lizaki średniej wielkości (waga około 90-100g, średnica około 9cm) w wybranych przez Ciebie smakach i kolorach, na których gratisowo umieścimy imię!

Ręcznie robione słodycze dla dzieci
Słodkie prezenty na Dzień Dziecka

Twoja Pociecha uwielbia superbohatera? A może postać z gry, lub bajki? Powiedz nam o tym, a wykonamy lizaka przedstawiającą ulubioną postać Twojego Dziecka. (UWAGA! Zamówienia prosimy składać z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem czasowym, gdyż są złożone i pracochłonne. Chcemy uszczęśliwić obdarowaną osobę, a sami lubimy wykonywać naszą pracę dokładnie i starannie).

prezent na dzień dziecka
lizaki na dzień dziecka
słodkie prezenty na dzień dziecka
słodkości na dzień dziecka
słodki prezent na dzień dziecka
słodkie prezenty na dzień dziecka

Planujesz spędzić dzień wolny ze swoimi Dziećmi? Zapraszamy na warsztaty wyrobu lizaków, na których to wspólnie wybierzecie smaki i kolory własnych lizaków, a po krótkiej demonstracji wykonacie swoje słodkie kreacje i zabierzecie je wszystkie do domu!

Koszt: 40zł/dziecko, 50zł/osoba dorosła.
Czas trwania: około 1h

(UWAGA! Prosimy o rezerwowanie terminów warsztatów z wyprzedzeniem, gdyż dany termin może być już zajęty.)