Powrót Krówek Nastrojówek!

Produkt bardzo znany i lubiany w Wielkiej Brytanii, opierający się właśnie na rodzimej recepturze prosto z Wysp, ale z dodatkową nutką fantazji i pasji. Dlatego też Nastrojówki, (które celowo tak nazwaliśmy od nazwy firmy!) to nie są tradycyjne, standardowe krówki, które Wy znacie. Nastrojówki, to taka nasza nazwa dla produktu, który oryginalnie zwany jest fadżem (ang. ‘fudge’).

W przeciwieństwie do wielu krówek, nasze Nastrojówki nie zawierają margaryny, etylowaniliny i ogromu niepotrzebnych dodatków stabilizujących i konserwujących. Głównie i przede wszystkim opierają się na maśle, cukrze i mleku. W rezultacie mają delikatną, piaskową konsystencję i rozpływają się w ustach, podczas gdy standardowe, tańsze krówki mogą wydać się plastikowe w smaku i mogą zostawić tłusty osad na języku.

Niewątpliwie różnica w smaku jest wyczuwalna i warto przekonać się o tym we własnym zakresie. 🙂

Krówki Nastrojówki Fudge

Kilka miesięcy pracowaliśmy nad udoskonaleniem receptury brytyjskiej, nad doborem najlepszych składników i uzyskaniem produktu, który polubicie, który Wam posmakuje i będzie idealnie nadawał się na prezent dla każdego smakosza i fana słodyczy. 

Klasycznym i pierwszym smakiem, jaki wprowadziliśmy są Nastrojówki Waniliowe. Po jakimś czasie zaczęliśmy także robić Nastrojówki z Masłem Orzechowym, a najnowszą odsłoną zdecydowanie są Nastrojówki Malaga. W głowie mamy jeszcze ogrom pomysłów na kolejne, nowe i oryginalne smaki Nastrojówek!

Krówki Nastrojówki Małe 100g
Krówki Średnie 160g
Krówki Nastrojówki Prezentowe 200g

Nasze Nastrojówki polecamy wszelkim łasuchom, ale także osobom szukającym pysznego i unikalnego słodkiego prezentu dla rodziny i znajomych. Pakujemy je w opakowania po 100, 160 i 200g. 

Już pod koniec czerwca będziecie mogli zamawiać je w naszym sklepie internetowym na www.pracowniakarmelu.pl.