Dzień Babci i Dziadka – 21 i 22 stycznia

Po krótkiej przerwie Świątecznej i Noworocznej powróciliśmy do Was z nowymi pomysłami i propozycjami. Niebawem Dzień Babci i Dziadka i chcielibyśmy zaoferować z tej okazji kilka ręcznie wykonanych upominków, które sprawią Waszym ‘Dziadkom’ nieco radości i uśmiechu. Tym razem wyjątkowo poszerzyliśmy naszą ofertę o produkt, który wprawdzie nie jest jadalny, smaczny i aromatyczny, ale za to przyda się niejednej Babci i Dziadkowi. Chodzi tu oczywiście o nasze kubeczki zdobione gliną polimerową.

Poniżej prezentujemy przykładowe zdjęcia:

babcia
dziadek

Powyższe kubeczki zostały bardzo starannie wykonane z gliny polimerowej. Dzięki temu materiałowi, możemy Waszym symbolicznym ‘Dziadkom’ nadać ich cechy wyglądu. Jeśli Wasza Babcia ma kręcone włosy, a dziadek jest łysy i ma gęste wąsy – dajcie znać, a nadamy te szczególiki kubeczkom. 🙂

Ponadto, w sprzedaży będą kubeczki ze zdobionymi łyżeczkami w zestawie. Można tam także wsadzić paczkę naszych cukierków z napisem ‘Babcia’ lub ‘Dziadek’.

Cukierki Babcia 100g

Pamiętajcie, że ogranicza nas jedynie czas i wyobraźnia. Jesteśmy w stanie wykonać wiele rzeczy na tę okazję, ale musicie zgłosić się do nas odpowiednio wcześniej, zwłaszcza jeśli w grę ma wchodzić wysyłka. Osoby, które mogą odebrać produkt na miejscu, czyli u nas w pracowni we Wrocławia mają nieco więcej czasu.
Ofertę z produktami, którą wciąż staramy się poszerzać, zobaczycie TUTAJ

 

Po prawej stronie prezentujemy łyżeczki zdobione gliną polimerową. Możecie nabyć ją w zestawie, razem z kubeczkiem dla Babci lub Dziadka.

Cena pojedynczej łyżeczki – 30zł

Cena z kubeczkiem w zestawie – 90zł

Proces wyrobu naszych słodyczy standardowo możecie śledzić na TikToku, gdzie zastaniecie nas pracujących podczas naszych Live’ów. 

Nie zapominajcie, że warto skontaktować się z nami w każdej sprawie, gdyż czasu coraz mniej. Musimy mieć pewną ilość czasu na realizację Waszych zamówień! 

 

ł1